جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

هتل کادی کله - بدروم

 کادیکاله ریزورت (Kadikale Resort) نام هتلی است زیبا و پنج ستاره در منطقه کادی‌کالسی (Kadikalesi) در بدروم.

این هتل در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته و مهمانان را به تماشای مناظری پانوراما از ماسه‌های طلایی، دریای نیلگون و انبوه گل‌های کاغذی خوشرنگ فرا می‌خواند.

این ریزورت جایی فراتر از یک اقامتگاه است و افراد در آن میتوانند خود را به دل طبیعت زده و از مناظر زیبای منطقه حظ وافر ببرند.

به گفته سایت هتل به آدرس kadikaleresort.com، یکی از مهمترین ویژگیهای «کادیکاله ریزورت» وجود یک قلعه تاریخی در وسط هتل است.

این قلعه کادیکاله نام دارد و هتل، نام خود را از این اسم برگرفته است.

قلعه مزبور از عصر هلنیستی (Hellenistic) یعنی دورهای که یونانیهای باستان در اوج قدرت بودند بر جای مانده و امروزه یکی از مهمترین آثار باستانی بدروم محسوب میشود.این هتل 293 اتاق دارد به این شرح: 141 اتاق نمای دریا، 122 اتاق نمای باغ، 22 سوئیت خانوادگی و 8 سوئیت King.

مهمانان هتل علاوه بر انجام ورزشهای آبی از قبیل قایقسواری، موجسواری، توپ آبی (water ball)، جت اسکی، اسکی روی آب و پاراسیلینگ، میتوانند دیگر ورزشهایی از قبیل تنیس، بسکتبال، والیبال ساحلی، مینیفوتبال، مینیگلف، آیروبیک و ژیمناستیک را نیز انجام دهند.


در اسپای هتل نیز خدمات متنوعی ارائه می شود که به برخی از آنها اشاره میگردد: حمام ترکی، سونا، ویتامین بار، اتاق بخار، انواع ماساژ (تایلندی، ضداسترس، کلاسیک، بالی، ورزشی، نفرتیتی، پزشکی و...)، عطردرمانی، استحمام‌درمانی (Balneotherapy) و...


دیگر امکانات هتل:

چندین استخر، دو استخر ویژه کودکان، دو استخر آبشاری، ساحل و کاباناهای اختصاصی، وایفای در لابی، مرکز تناسب اندام، مینی کلاب، محوطه بازی کودکان، مرکز خرید، سلمانی، پزشک و....

«کادیکاله ریزورت» از مرکز شهر تورگوتریس (Turgutreis) 3 کیلومتر، از مرکز شهر بدروم 18 کیلومتر و از فرودگاه میلاس-بدروم 50 کیلومتر فاصله دارد.


01_hotel_kadikale_bodrum

02_hotel_kadikale_bodrum

03_hotel_kadikale_bodrum

04_hotel_kadikale_bodrum

19_hotel_kadikale_bodrum

05_hotel_kadikale_bodrum

22_hotel_kadikale_bodrum

23_hotel_kadikale_bodrum

24_hotel_kadikale_bodrum

21_hotel_kadikale_bodrum

20_hotel_kadikale_bodrum

13_hotel_kadikale_bodrum

14_hotel_kadikale_bodrum

06_hotel_kadikale_bodrum

11_hotel_kadikale_bodrum

11__2__hotel_kadikale_bodrum

10_hotel_kadikale_bodrum

09_hotel_kadikale_bodrum

07_hotel_kadikale_bodrum

08_hotel_kadikale_bodrum

12_hotel_kadikale_bodrum