جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

قوانین مسابقه خاطره نویسی

shabaviz_turkey_marmaris_kusadasi_bodrum_izmir_antalya_alanya_istanbul_pegasus

مسابقه خاطره نویسی شباویز 

شما شرکت کنندگان عزیز باید یک خاطره بامزه و جالب را در سایت شباویز بنویسید. خاطره باید به صورتی باشد که قابل نمایش در سایت شباویز باشد. اگر مایل باشید می توانید تصاویری از آن مسافرت را نیز برای ما بفرستید تا در کنار خاطره شما ما از تصاویر هم استفاده کنیم.


قوانین مسابقه

gold_star_award_with_shiny_ribbon_62147501480

-شرکت در مسابقه برای همه ی علاقمندان آزاد است.

- خاطره باید واقعی باشد و اگر ثابت شود که به هر دلیلی تقلب اعمال شده است ، آن شخص از مسابقه در هر مرحله ای که باشد حذف می شود.

-خاطره نباید کپی از یک بخشی از نوشته دیگران باشد. خاطرات بررسی می شود و در صورت اثبات تقلب ، شخص متقلب حذف می شود.

- خاطرات شما می تواند کوتاه یا مفصل باشد . هیچ گونه محدودیتی از این لحاظ نخواهید داشت. در صورت تمایل می توانید عکس و تصویری هم از مسافرت خود برای ما بفرستید.

-جایزه مسابقه فقط اقامت رایگان هتل های پنج ستاره(CLUB TURBAN PALACE , SAMARA) می باشد. افراد شرکت کننده باید بلیط پرواز و ترانسفر  را خودشان از شباویز یا به هر طریق که صلاح می دانند ، تهیه کنند.

-فرستنده با ارسال خاطره خود به آژانس شباویز  اجازه می دهد از جملات  در سایت خود و صفحه های آژانس شباویز  در شبکه های اجتماعی استفاده کند.

داوری مسابقه

داوری مسابقه  خاطره از کشور ترکیه بر اساس نظر داوران مسابقه می باشد.


sands_of_time_READY_TOUP

گاه شمار مسابقه

شروع مسابقه : 96/02/20

آخرین مهلت دریافت آثار : 96/05/27

اعلام نتایج :96/05/29

چگونگی فرستادن خاطرات :

لطفا خاطر خود را در صفحه ی مسابقه شباویز بنویسید و با ذکر مشخصات خود بفرستید. اگر خاطرات شما (به دلیل محدودیت کاراکتر) در چند بخش فرستاده شد مشکلی نخواهد بود. برای مشاهده صفحه ی مسابقه کلیک کنید.

جایزه مسابقه :


SHABAVIZ_TURKEY_TOUR

هدیه شباویز : مسابقه دو برنده دارد ولی شما می توانید یک همراه (خواهر ، برادر ، دوست...) داشته باشید.

جایزه نفر اول مسابقه خاطره نویسی شباویز : 6 شب و 7 روز اقامت در هتل توربان پالاس مارماریس به همراه خدمات UALL (صبحانه . نهار . شام )

جایزه نفر دوم مسابقه خاطره نویسی شباویز : 6 شب و 7 روز اقامت در هتل سامارا بدروم  به همراه خدمات ALL (صبحانه . نهار . شام )
نظر